O nás

Stavební práce, kompletní výstavbu i částečné rekonstrukce v exteriéru i interiéru, provádíme od r. 1991. Nevaříme z vody, ale z čisté profesionality a letitých zkušeností.

Snažíme se sledovat aktuální trendy ve stavebnictví, rovněž moderní stavební materiály, zejména v realizaci fasád. Dále spolupracujeme s prověřenými a kvalifikovanými řemeslníky v profesích elektrikář, instalatér, topenář či truhlář. Můžeme tak Vaši zakázku zrealizovat komplexně.

Veškeré stavební práce realizujeme při dodržování správných technologických postupů. Dobře odvedená práce je pro nás nejlepší referencí.

Jsme tu pro Vás, abychom provedli práci podle Vašich představ!

Interiéry


Interiéry

Rekonstrukce interiérů nejen domů a bytů, ale i veřejných budov pro nás vždy byly zajímavou výzvou a provádíme je velmi rádi. Nejčastěji provádíme rekonstrukce interiérů bytů, koupelen či kuchyní. Pokud stále ještě váháte, zda se pustit do rekonstrukce, můžete nás kontaktovat pro více informací či nezávaznou poptávku.

Exteriéry


Exteriéry

Na každém domově se časem projeví zub času. Naše firma odborně a spolehlivě opraví jakékoliv závady na vašem rodinném domě, rekreační chatě či jiné nemovitosti. Provádíme také pokládku tzv. kamenných koberců např. okolo bazénu, úpravy povrchů terasy, schody, odpočívadla atd.